



7 054 ₴
Батут з поручнем inSPORTline PROFI Digital - це сучасний тренувальний батут, призначений як для домашнього, так і для комерційного використання (у спортивних залах та фітнес-центрах). Схуднути та зміцнити своє тіло ще ніколи не було так весело!
Комп'ютер відображає час, кількість спалених калорій та кількість стрибків за хвилину. Модель PROFI Digital оснащена практичними поручнями для збереження рівноваги (регульовані у 4 положеннях 80-100 см). З їх допомогою ви можете тренувати також руки та спину, використовуючи їх для підняття тіла якомога вище. Ви можете відрегулювати висоту поручня відповідно до своїх потреб або повністю розібрати його.
Цей дуже міцний батут має обмеження вагою 110 кг, тому ним може користуватися вся родина. Однак батут також є чудовим способом розслабитися і розтягнутися після дня, проведеного за столом. Використовуючи його вдома або в клубі, ви легко виконуватимете вправи для суглобів, які покращать вашу координацію (проте не використовуйте батут як трамплін).
Батут inSPORTline PROFI Digital відповідає найвищим світовим та європейським стандартам безпеки: EN-13219, EN-913 та EN-71. Сертифіковано німецькими центрами TÜV NORD та ASTM International. До додаткових переваг моделі можна віднести комплект оцинкованих, стійких до корозії пружин Super-High, розроблених у США, що захищає від УФ-випромінювання.
Каркас батута виготовлений з оцинкованої надміцної сталі Heavy Duty.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вага | 12 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батутна ручка | Да |
| Висота батута | 30 cm |
| Діаметр батута | 140 cm |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Захисна сітка | Ні. |
| Кількість ніжок | 8 |
| Драбина | Немає |
| Максимальна навантаження | 110 кг. |