









16 528 ₴
Батут Hop-Sport 366 см Зелений з внутрішньою сіткою

Батут Hop-Sport 366 см. Відчуваєте гостру нестачу яскравих емоцій або просто хочете урізноманітнити дозвілля своєї родини? Тоді батут Hop-Sport — саме те, що вам потрібно. Цей багатофункціональне обладнання стане незамінним помічником у створенні неймовірно позитивної атмосфери. Ви навіть не уявляєте, скільки радості та щастя дають звичайні стрибки — таке запаморочливе відчуття емоційної насиченості нереально висловити, його потрібно просто відчути.
Купити батут— означає подарувати собі та своїм близьким моменти справжнього захвату, нестримних веселощів та щирих почуттів. А якщо ви маєте своїх дітей, то батут стає не тільки розвагою, але й чудовим способом звільнити кілька годин для себе. Поки ваші дітлахи гратимуться в імпровізованому манежі, ви зможете як мінімум випити філіжанку запашної кави. Збираючись замовити батут для дітей від Hop-Sport, ви можете бути цілком впевненими в його надійності та безпечності, адже вся продукція бренду — це гарантія якості за вельми приємною ціною.

Каркас батута виготовлений з якісної сталі, яка чудово протистоїть передчасній корозії та гарантує тривалий термін служби всьому продукту. А 72 міцні оцинковані пружини надійно підтримують загальну конструкцію та забезпечують користувачу безпечне використання обладнання.

Основне полотно, зроблене з добротного поліпропілену товщиною 275 г / м2, не тільки добре відбиває світло, але й прекрасно справляється з солідними фізичними навантаженнями, пекучим сонцем, рясними дощами та будь-якими іншими зовнішніми факторами.

Захисний обмежувач висотою 180 см, виготовлений із надійного поліетилену, оснащений міцною застібкою-блискавкою та додатковими пряжками на защіпках, які повністю унеможливлюють падіння та гарантують тільки безпечні веселощі. Для родин із маленькими дітьми це стане ваговим плюсом під час використання батута.

Усі оцинковані пружини продукту добре покриті міцною двошаровою тканиною зі спеціальною губкою посередині. Завдяки цьому покриттю каркасні пружини прекрасно справляються з будь-якими погодними умовами.

У набір входять спеціальні страхувальні гачки для додаткового кріплення до землі, драбина для підняття та сходження, великий зовнішній чохол для зберігання батута та 3 першокласні м'ячі (пляжний, волейбольний, футбольний) для веселих ігор в колі рідних та друзів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 63 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 80 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Діаметр батута | 366 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 366 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 306 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 306 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Висота з захисною сіткою | 260 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість пружин | 72 шт. |
| Комплектація | Батут — 1 шт., сходи — 1 шт., кохол — 1 шт., м'яч волейбольний — 1 шт., м'яч пляжний — 1 шт., м'яч футбольний — 1 шт., страхувальні гачки — 4 шт. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |