








66 500 ₴
56 500 ₴

Батут EXIT PeakPro 305см чорний із захисною сіткою - це круглий батут преміум класу із захистом на пружини чорного кольору, матом для стрибків і пружинами, які в комплексі забезпечують першокласні і комфортні стрибки. Батут має шикарний і статусний зовнішній вигляд, його рама чорного кольору доповнена тонкими колірними деталями та обідком, що відбиває світло. Такий батут стане справжньою перлиною навіть в найдорожчому екстер'єрі заміського будинку. Сходи для батута включені в комплект, щоб ви могли швидко і безпечно піднятися на батут.
Батут PeakPro дозволяє продемонструвати свої кращі навички і трюки.
Батути PeakPro підходять для дітей і дорослих, які вже є досвідченими стрибунами. Великі і гнучкі пружини EXIT PeakPro мають довжину 25 сантиметрів, що дозволяє легше виконувати стрибки у висоту. Удосконалюйте свої акробатичні навички на просторому покритті для стрибків і станьте справжнім професіоналом. Захисна сітка, що входить в комплект батута, має шкалу виміру стрибка, яка показує усім, наскільки високо ви можете стрибнути. Киньте виклик своїм друзям, щоб дізнатися, хто першим досягне відмітки "дев'ять" за шкалою
Характеристики і достоїнства :
Розміри:
Пружини:
Захист на пружини:
Рама:
Захисна сітка:
Сходи:
Максимальна вага користувача - 130 кг
Максимальна перевірена вага - 650 кг
Гарантія - 12 місяців
Цей батут поставляється в 5 коробках загальною вагою 119 кг
Коробка - 1
Коробка - 2
Коробка - 3
Коробка - 4
Коробка - 5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 90 см |
| Висота з сіткою | 288 см |
| Діаметр батута | 305 см |
| Довжина | 390 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 276 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 276 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |