




29 990 ₴

Неможливо уявити колекцію Salta без цієї класичної моделі Salta Combo. Вже стільки років поспіль ця модель батутів пропонує чудовий баланс між безпекою, якістю та довговічністю разом із приємною та привабливою ціною!
Із Salta Combo ви отримуєте міцний та надійний батут виконаний виключно з високоякісних матеріалів. Батут забезпечений стабільною і міцною конструкцією рами, що виконана із стійких до корозії матеріалів. Salta Combo оснащений надзвичайно товстим та широким захисним матом з елегантною "спідницею", що надає батуту привабливого вигляду. Подвійно оцинковані пружини конічної форми, забезпечують неперевершений досвід від стрибків, довгі роки експлуатації та гарантовано подарують безліч яскравих емоцій! Батути Salta Combo доступні у різних кольорах, наприклад чорному, зеленому та рожевому!

Основні
Каркас батута
Безпека, мат
Пружини
Мат
Захисна сітка
Гарантія
Гарантія
Параметри упаковки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Діаметр батута | 427 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |