




9 990 ₴

Сталевий каркас міцного батута Salta Comfort Edition виконаний з оцинкованої сталі з чорним глянцевим покриттям. Конструкція сталевого верхнього кільця утримує захисну сітку в натягнутому положенні, що дозволяє м'якій сітці з дрібними осередками надійно захищати дітей і дорослих від падіння. Крім того, батут оснащений спеціальним захисним поролоновим матом товщиною 20 мм і шириною 29 см, що покриває оцинковані конічні пружини системи батута і захищає від попадання між ними ніг і рук під час стрибків. Двостороння блискавка забезпечує легкий доступ всередину батута і дозволяє легко закривати Salta Comfort Edition з внутрішньої сторони.
![]()
Основні
Каркас батута
Безпека, мат
Пружини
Мат
Захисна сітка
Гарантія
Гарантія
Параметри упаковки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота з сіткою | 205 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |