









67 900 ₴
57 900 ₴

Батут EXIT Elegant Premium 214х366 cm green з сіткою безпеки Deluxe - прямокутний батут вищої якості з сіткою безпеки Deluxe, кращий з серії батутів Elegant з захистом на пружинах сірого кольору і зеленої спідницею. Він безпечний, красивий, дуже зручний, має супер міцну раму, легко збирається.
Що робить цей батут таким унікальним?
Найбільш стабільна рама в світі і відмінний відскік!
Каркас батута EXIT Elegant дуже міцний і отже стійкий і безпечний. Компанія EXIT Toys називає це «рамою максимальної стабільності» (USF)! Рама спочатку оцинковується, а потім покривається фарбою порошковим методом, що не залишає жодного шансу для іржі. Подовжені двухконусные пружини преміум класу довжиною 21.6 см, гарантує відмінний відскік і м'яке приземлення.
Спідниця оббивки довші і наповнення оббивки товщі у порівнянні зі стандартними EXIT Elegant батутами. А додаткове товсте покриття ПВХ на підкладці забезпечує більш тривалий термін служби.
Захисна сітка Deluxe, що це означає?
Як і будь-батут EXIT Toys, EXIT Elegant Premium також поставляється з сіткою безпеки. Виробник продумав кожний аспект сітки безпеки Deluxe: має вхід для дітей з перекрывающейся відкидною стулкою; батькам не потрібно турбуватися про те, що діти можуть впасти з батута.
Якщо ви вибираєте страхувальну сітку Deluxe, ви обираєте не тільки оптимальну безпеку, але і високу якість. Кільця з скловолокна зверху і знизу завжди тримають сітку ідеально натягнутою і щільною. Захисна сітка має високоякісну обробку, помітну дуже товсту піну навколо стійок, на які натягнута сітка.
І навіть якщо діти випадково заскочуть на захисну сітку, то товстий шар поліпропілену на стійках вбереже їх від синців та забоїв.
Задоволення від стрибків в найкоротші терміни
Можна легко і швидко зібрати і встановити батут в саду? Наша відповідь - так! Якщо це батутут EXIT Elegant Premium.
Протягом короткого часу батут готовий до використання, так чого ж ви чекаєте?
З батутами EXIT Elegant ви можете насолоджуватися годинами стрибаючого веселощів.
Комплектація:
Габаритні розміри:
Полотно для стрибків
Захисна сітка:
Пружини:
Оцинковані
Рама:
Гарантія - 12 місяців
Товар упакований у 6 коробках загальною вагою 116 кг
Коробка - 1
Коробка - 2
Коробка - 3
Коробка - 4
Коробка 5
Коробка - 6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 100 кг |
| Висота рами батута | 88 см |
| Висота з сіткою | 262 см |
| Довжина | 382 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Прямокутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 239 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 308 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 156 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | для всіх віків |
| Максимальне навантаження | 600 |
| Форма | Прямокутний |