






53 500 ₴

Батут EXIT Elegant Premium 427cm purple з сіткою безпеки Deluxe - це високоякісний круглий батут, продукт найвищого класу, кращий з серії батутів Elegant із захистом на пружинах сірого кольору і фіолетовою спідницею. Він безпечний, красивий, дуже зручний, має супер міцну раму і легко збирається.
Що робить цей батут таким унікальним?
Найстабільніша рама у світі!
Каркас батута EXIT Elegant дуже міцний і отже стійкий і безпечний. Запатентована рама з унікальними L- образними ніжками була розроблена спеціально, щоб уникнути падіння або нахилу. Навіть якщо діти підстрибують дуже високо і пустують, батут завжди залишатиметься нерухомим. Компанія EXIT Toys називає це "рамою максимальної стабільності" (USF)! Крім того, батут Элегант є яскравим прикладом того, що безпека і дизайн йдуть рука в руку, до того ж виріб виглядає статусний і красиво.
Рама спочатку оцинковується, а потім покривається фарбою порошковим методом, що не залишає ні єдиного шансу для іржі. Подовжені пружини 21.6 см двухконусної форми, що гарантує відмінний відскік і м'яке приземлення.
Спідниця оббивки довше і наповнення оббивки товще в порівнянні із стандартними EXIT Elegant батутами. А додаткове товсте покриття ПВХ на підкладці забезпечує триваліший термін служби.
Захисна сітка Deluxe, що це означає?
Як і будь який батут EXIT Toys, EXIT Elegant Premium
також поставляється з сіткою безпеки. Виробник продумав кожен аспект сітки безпеки Deluxe : має вхід для дітей з стулкою, що перекривається; батькам не треба турбуватися про те, що діти можуть впасти з батута.
Якщо ви вибираєте страхувальну сітку Deluxe, ви вибираєте не лише оптимальну безпеку, але і високу якість. Кільця із скловолокна згори і знизу завжди тримають сітку ідеально натягнутою і щільною. Захисна сітка має високоякісну обробку, помітну дуже товсту піну навколо стойок, на які натягнута сітка. І навіть якщо діти випадково встрибнуть на захисну сітку, то товста куля поліпропілену на стойках убереже їх від синяків і забить.
Задоволення від стрибків в найкоротші терміни
Чи можна легко і швидко зібрати і встановити батут в саду? Наша відповідь - так! Якщо це батут EXIT Elegant Premium.
Розміри загальні :
Полотно для стрибків
Захисна сітка:
Пружини:
Захист на пружини:
Рама:
Максимальна вага користувача - 130 кг
Максимально перевірена вага - 650 кг
Товар упакований в 6 коробок загальною вагою 133 кг
Коробка 1
Коробка 2
Коробка 3
Коробка - 4
Коробка - 5
Коробка - 6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота рами батута | 90 см |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Діаметр батута | 427 см |
| Довжина | 450 см |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 450 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 367 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 367 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 112 кг |
| Вікова група | для всіх віків |
| Форма | Круглий |