









19 600 ₴

Батут EXIT Silhouette прямокутний 153x214 рожевий. Це компактний прямокутний батут, безпечний, довговічний, сучасний і прекрасно розроблений, його можна розмістити як на вулиці, так і в будинку або квартирі. Конструкція досить стійка і поставляється в комплекті з захисною сіткою, яка зручно відкривається з допомогою флуоресцентної блискавки зеленого кольору, так що Ви відразу зможете побачити закрита блискавка належним чином.
До дрібниць продумана ергономіка і безпека, захисна сітка натягнута дуже міцно на вигнуті опори, тому у дітвори просто немає можливості заплутатися і впасти. Крім цього між захисним краєм і пружинами є сіточка, яка перешкоджає попаданню ноги між пружинами.
Рама батута з оцинкованого металу і покритий порошковою фарбою що допоможе уникнути корозії, а сам метал рами захищений спеціальним м'яким покриттям. Окремі елементи рами з'єднані один з одним пружинними затискачами, що б вони не могли розірватися під час стрибка.
У батуті 72 пружин, які гарантують міцну стрибкову потужність і оптимальний стрибковий комфорт навіть після багаторічного використання.
Ще одна відмітна особливість цього батута, яка свідчить про високу якість виробу - верхня дуга, що утримує захисну сітку, надає виробу більш елегантний і практичний вид, запобігаючи провисання сітки батута.
Додатковою перевагою є те, що батути Екзит Силует можуть бути зібрані досить швидко і легко.
Габаритні розміри:
Мат для стрибків:
Пружини:
Накладка на пружини:
Рама:
Захисна сітка:
Максимальна вага користувача - 100 кг
Максимально перевірена маса - 500 кг
Цей продукт поставляється в 2 коробках загальною вагою 49 кг
Коробка - 1
Коробка - 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 49 кг |
| Висота рами батута | 60 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Довжина | 214 см |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Прямокутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 153 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 156 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | для всіх віків |
| Максимальне навантаження | 600 |
| Форма | Прямокутний |