






3 990 ₴
Дитяча парта зі стільчиком FunDesk Piccolino
Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом під час виконання домашнього завдання.Модель Piccolinoпризначена для забезпечення комфортнішого середовища навчання.Стіл і стілець можуть бути легко відрегульовані за висотою, що дає змогу оптимально адаптувати його під відповідний зріст дитини.Поверхня навчального стола можна нахиляти до 40° для зручного писання, читання й малювання.Відсіки ящика в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
| Призначення: | навчальний стіл, що нахиляється |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Блакитний/Рожевий/Сірий/Зілений |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664x474x540-760 мм |
| Розмірстільця (ШхГхВ): | 386x380x673-793мм |
| Розмір столу: | 664x474 мм |
| Розмір нахильного столу: | 664x474 мм |
| Зберігання: | Шухляди |
| Рівень регулювання висоти: | 540-760 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Кнопка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес комплекта | 17 кг |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 760 |
| Глубина | 474 |
| Длина | 664 см |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт. |
| Комплектация парты | Со стулом |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Опоры | металл |
| Парта | 1 шт. |
| Стульчик | 1 шт. |
| Трансформация стола в мольберт | Да |
| Фасады | пластик |
| Ширина | 66.4 см |