






5 378 ₴


Пекуче сонце або дрібний дощик? Небесна канцелярія точно вміє дивувати. Однак, що б не трапилося, парасолька садова DiVolio EMPOLI завжди буде на варті ваших планів. Стильна і практична парасолька від італійської компанії DiVolio гарантує вам чудовий відпочинок у будь-яку погоду. Купити парасольку садову EMPOLI від DiVolio - означає придбати безпечний та якісний товар, адже виробник надає гарантію на цілих 24 місяці.
Універсальний дизайн і надійна конструкція парасольки вдало впишуться в локацію будь-якого стилю, чи то класична веранда, чи то ультрасучасний сад. Широкий шестигранний верх, зроблений із міцного поліестеру, забезпечить захист як від сонячних променів, так і від невеличкої літньої мряки. Каркас EMPOLI виготовлений зі спеціальної сталі з порошковим покриттям та здатний протистояти як передчасній корозії, так і сильним поривам вітру.

Верх парасольки EMPOLI зроблений з якісного водовідштовхувального поліестеру, який гарантує тривалий термін служби товару. Якісна тканина щільністю у 160г/м2 забезпечує чудовий захист від перепадів температури, раннього вицвітання, та, що важливо, дуже проста в догляді. Також всередині покриття є особливий отвір для вентиляції внутрішнього простору.

Бічне кріплення верхньої частини дозволяє розташувати будь-який комплект меблів під парасолькою EMPOLI так, щоб кожен гість насолоджувався приємною тінню навіть у неймовірну спеку.

Каркас парасольки EMPOLI дозволяє змінювати її висоту та регулювати кут нахилу.

Спеціальний механізм на основі кривошипа забезпечує швидке і просте закриття. Сталевий каркас гарантує міцність товару, однак під час поривчастого вітру рекомендуємо закривати парасолю, щоб подовжити термін її служби.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки за призначенням | садовий, пляжний |
| Форма купола | круглий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип стійки парасольки | бічна |
| Підстава парасольки | не передбачено |
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка парасольки | метал |
| Спиці | метал |
| Купол парасольки | поліестер |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 11.5 кг |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
| Тип | Парасолька садова 300 см |
| Особливості | Механізм регулювання положення |
| Розміри | 300 см |
| Вид | Парасолі садові та пляжні |
| Декорування | Однотонні |