







13 288 ₴
Рекомендуємо магнітний велотренажер XB800від Gymtek. Цей тренажер є ідеальним рішенням для людей, яким набридло сидіти за столом чи на дивані. У велотренажері XB800використовується система магнітного навантаження, що відповідає за його тиху і плавну роботу та дозволяє тренуватися в будь-який час. Система махового колеса 5 кг і 8 рівнів навантаження, що регулюються вручну, забезпечують безліч варіантів тренувань для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Комфорт і безпеку домашніх тренувань забезпечать профільовані ручки керма і антиковзкі педалі з ремінцями. Завдяки ніжкам, що вирівнюються, велотренажер залишається стійким навіть під час інтенсивних тренувань.
Домашній велотренажер XB800оснащений практичним тримачем для планшета або телефону та чітким РК-дисплеєм. На дисплеї відображаються параметри вашого тренування, наприклад час, пройдена відстань, спалені калорії, рівень пульсу або швидкість їзди. Ви можете вимірювати пульс за допомогою сенсорних давачів на кермі.

У моделі XB800 використовується система махового колеса, яка забезпечує тиху і плавну роботу пристрою, що дозволяє тренуватися в будь-який час. Маховик вагою 5 кг і 8 рівнів навантаження, що регулюються вручну, надають багато можливостей для тренувань людям різного рівня підготовки.

Тренажер має надзвичайно міцну і стійку конструкцію, яка забезпечує комфорт і безпеку домашніх тренувань. Завдяки ніжкам, що чітко фіксуються, велотренажер залишається стійким навіть під час тренувань підвищеної інтенсивності.

Рекомендуємо магнітний велотренажер XB800від Gymtek. Цей тренажер є ідеальним рішенням для людей, яким набридло сидіти за столом чи на дивані. У велотренажері XB800використовується система магнітного навантаження, що відповідає за його тиху і плавну роботу та дозволяє тренуватися в будь-який час. Система махового колеса 5 кг і 8 рівнів навантаження, що регулюються вручну, забезпечують безліч варіантів тренувань для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Комфорт і безпеку домашніх тренувань забезпечать профільовані ручки керма і антиковзкі педалі з ремінцями. Завдяки ніжкам, що вирівнюються, велотренажер залишається стійким навіть під час інтенсивних тренувань.
Домашній велотренажер XB800оснащений практичним тримачем для планшета або телефону та чітким РК-дисплеєм. На дисплеї відображаються параметри вашого тренування, наприклад час, пройдена відстань, спалені калорії, рівень пульсу або швидкість їзди. Ви можете вимірювати пульс за допомогою сенсорних давачів на кермі.
Планшет, зображений на фото в комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Особливості | Вимірювання пульсу, Компенсатори нерівності підлоги, Підставка для аксесуарів, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги, Транспортивні ролики, Синхронізація з ПК |
| Показання дисплея | час, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс |
| Регулювання | Сидіння |
| Розмір | 80x49x117 см |
| Розміри | 80 x 49 x 117 см |
| Функції комп’ ютера | Швидкість, Дистанція, Час, Розхід калорій, Частота пульса |
| Система навантаження | Магнітний |
| Вага маховика | 5.0 |
| Максимальна вага користувача | 125.0 |
| Призначення | Домашня |
| Тип | Вертикальний |