







7 380 ₴
Комплект-трансформер Fundesk парта Colore Grey + дитячий стілець FunDesk SST3 Grey

Парта Colore — ергономічний, регульований за висотою, зі спеціально розробленим сучасним дизайном стіл для вашої дитини. робоча поверхня, що нахиляється до 40°, дає змогу вибрати максимально зручний кут нахилу для письма, читання й малювання. Завдяки антивідблисковому покриттю стільниці очі вашої дитини будуть захищені від втоми. Висувне відділення, призначене для зберігання книг і канцелярського приладдя, дає змогу ефективно використовувати робочий простір парти.


Стілець для школяра FunDesk SST3 — це зручний і сучасний стілець-трансформер.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним. Надійний каркас виготовлений із металу білого кольору, колір пластикових елементів сірий. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки.

Використовуючи спеціальну шкалу із зазначенням зросту дитини, ви легко та швидко зможете надати стільчик у потрібне положення для дитини від 3 до 14 років.
| Призначення: | Регульований за висотою стілець |
| Модель: | Навчальний стілець для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Рівень регулювання висоти: | 320-440 mm |
| Габарити стільця (ШхГхВ): |
380 mm*440 mm * 673-793 mm |

Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 760 |
| Глибина | 660 |
| Довжина | 950 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | З шухлядою, Зі стільцем |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Фасади | пластик |
| Ширина | 95 см |