






4 091 ₴


Дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом при виконанні домашнього завдання. Модель Piccolino III призначена для забезпечення більш комфортного середовища навчання. Стіл та стілець легко можуть бути відрегульовані по висоті, а також, стілець додатково регулюється по глибині, що дозволяє оптимально адаптувати комплект під відповідний зріст та вік дитини. Поверхню навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма, читання і малювання. Відсіки шухлядки в нижній частині столу надають достатню кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
| Призначення: | Навчальний стіл з нахилом |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | E1 MDF/ABS+PP/Сталь |
| Товщина: | 15 мм |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664x474x540-760 мм |
| Розмір стільця (ШхГхВ): | 360x380x612-732 мм |
| Розмір стільниці (ШхГ): | 664x474 мм |
| Розмір наклоняемого столу: | 664x474 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання глибини стільця: | 345-425 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульована |
| Кут нахилу столу: | Від 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Кнопка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | True |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 760 |
| Глибина | 474 |
| Довжина | 664 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Парта | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Фасади | пластик |
| Ширина | 66.4 см |
| Ширина столу | 66 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |