



2 000 ₴
Зручний і сучасний стілець— трансформер. Використовуючи спеціальну шкалу із зазначенням зросту дитини, ви легко та швидко зможете надати стільчик у потрібне положення для дитини від 3 до 14 років.
Усі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним.
Надійний каркас виготовлений із металу білого кольору, колір пластикових елементів зелений. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості та відповідають усім вимогам безпеки.
Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини влітку
| Призначення: | Регульований за висотою стілець |
| Модель: | Навчальний стілець для однієї дитини |
| Матеріал: | ABS+PP/Сталь |
| Рівень регулювання висоти: | 330-460 мм |
| Доступні кольори: | Блакитний/Зелений/Рожевий/Сірий |
| Габарити стільця (ШхГхВ): | 355 х 416 х 330 - 460 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 460 мм |
| Глибина стільця | 416 мм |
| Ширина стільчика | 355 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Глибина сидіння крісла | Немає |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |