









5 790 ₴
Трюковий самокат з оригінальним зовнішнім виглядом, доступний як у темному, так і у світлому кольорах. Модель підійде не тільки початківцям, а й досвідченим райдерам. Проста конструкція самоката передбачає надійність, а якісні комплектуючі — зносостійкість і ефективність упродовж багатьох сезонів.
Дека та кермо виготовлені з високоякісного алюмінію марки 6061. Цей сплав несе у своєму складі магній і кремній. Він досить легко вариться, а його характеристики міцності та гнучкості на високому рівні. Високоміцні зварні шви та посилені профілі роблять конструкцію готовою до великої кількості екстремальних навантажень. Варто зазначити, що дека має спеціальний виріз у нижній частині, що дало змогу ще більше знизити вагу. На відміну від вищезгаданих запчастин, вилка виготовлена зі сталі. Хоч сталева вилка та має зварні шви, але шток у неї дуже стійкий до різних типів навантажень.
Y-подібне кермо з підсилювальним пір'ям завширшки 540 мм і заввишки 580 мм, обладнане термопластичними (TPR) грипсами з корисною довжиною 140 мм. Грипси також мають спеціальний рельєф для опору зісковзуванню.
Кермова стійка до вилки фіксується за допомогою компресії IHC. IHC — це полегшена версія HIC, яка вбудована у вилку та заточена під стандартне кермо діаметром 31.8 мм. Цей тип компресії має попит у тих райдерів, яким потрібен дуже легкий перед самоката, а з огляду на те, що стандартна версія цієї компресії вже заявлена як один із найлегших варіантів, не складно здогадатися про переваги IHC. Кермо з вилкою фіксуються спеціальним чотириболтовим хомутом.
На самокат встановлені колеса на спицевих дисках діаметром 110 мм, з геліком жорсткістю 88 А. Такий діаметр коліс — це стандарт, який підходить під будь-яку вилку, деку та гальмо, тому проблем із взаємозамінністю запчастин у самоката немає. Цей розмір — це золота середина для самоката, оскільки завдяки цьому забезпечується маневреність, помірна швидкість, баланс прямий і гарна амортизація через велику кількість поліуретану. До речі, про поліуретан, колеса з таким геліком чудово показують себе в парку, на дерев'яному та гумовому покритті.
Кожне колесо обладнане підшипниками класу точності ABEC 9, які завдяки високій прецизійній обробці майже не мають опору тертю, а отже, вібрації на високій швидкості практично немає. Гальмування здійснюється завдяки задньому крила гальма.
Характеристики:
| Клас | Для початківців і прогресивних райдерів |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав марки 6061 |
| Система компресії | IHC |
| Ширина деки | 11,5 см |
| Довжина деки | 50см |
| Висота керма | 58 см |
| Ширина керма | 54 см |
| Гальмо | є |
| Колеса | діаметр — 110 мм, жорсткість — 88 А |
| Вес самоката | 3,7 кг |
| Подшипники | Хромована сталь ABEC 9 + гумова шайба |
| Гарантія | 6 місяців |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Особливості | Амортизатор |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |