






3 846 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(г) | 5.50 g |
| Висота користувача | 155-185 cm |
| Вікова група | Доросла |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Кріплення | Немає |
| Максимальна вага навантаження | 135 kg |
| Максимальне навантаження | 135 |
| Місцевий масаж | Ні. |
| Насос в комплекті | Да |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |