





979 ₴
Ви любите активно проводити час на природі? Палиці для скандинавської ходьби Carbon 3 Sections Outtecідеально підходять для походів.
Трекінгові палки Outtec 65 - 135 см Carbon мають 3-сегментну конструкцію , тому ви можете легко відрегулювати їх під свій зріст. Довжина палиць регулюється в діапазоні 65 - 135 см . Вони міцні, що обумовлено карбоновим волокном і скловолокном. Коркова рукоятка добре лежить в руці. Рукоятки не вбирають піт і легко чистяться. Наконечники із загартованої сталі не зношуються швидко. Палиці з антишоковою технологією поглинають удари, зменшуючи м'язову втому. Повний набір, накладки та наконечники.

Ергономічна рукоятка впливає на зручність використання і знижує втому рук. Перевагою є пробкова рукоятка, завдяки якій палиці виглядають гарно, і в той же час їх легко підтримувати в чистоті.

Не забувайте починати з розминки - це допоможе вам уникнути травм. Зосередьтеся на зап'ястки, коліна та стегна, що якраз потрібно дл яскандинавської ходьби. Руки і ноги повинні працювати по черзі, а положення зап'ясть завжди повинно бути вільним. Ходіть вільно, завжди робіть великі, розмашисті кроки, але не відставляйте палиці далеко від тіла. Рухайте палицями тільки вперед, намагайтеся, щоб вони були спрямовані назад під кутом 45°. У перші прогулянка повинна бути не більше 30 хвилин.

З трекінговими палицями Outtec ви забудете про відчуття втоми при доланні коротких дистанцій. Технологія AntiShock дозволять долати ще більші відстані. Вони ефективно амортизують рух, що в свою чергу зменшує м'язову втому.

Вибираючи цей комплект, ви отримуєте все необхідне для підготовки до інтенсивних прогулянок. У набір входять палиці, набір круглих наконечників і набір накладок. Ви можете упакувати все в практичний чохол.

Щоб підібрати відповідну висоту палиць, візьміть палицю за ручку і встановіть вертикально. Кут згинання ліктя повинен бути приблизно 90 градусів. Відповідна довжина палиці, яка відповідає нашому зросту, також показана в таблиці збоку.
Іншим методом є використання коефіцієнта перетворення: наш зріст х 0,68 = довжині палиці. Наприклад, людині зростом 170 см знадобляться палиці довжиною 115 см (170 х 0,68 = 115,6).
Технологія Антишок - амортизація, яка зменшує м'язову втому.
матеріал:
У комплекті:
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTTEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 630 г |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій палиці | 3 |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал накінечника | Сталь |
| Матеріал ручки | Пробка |
| Механізм фіксації | Внутрішній |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Система Anti-shock |
| Призначення | Для скандинавської ходьби, для трекінгу, Бігові, Гірськолижні, для хайкінгу |
| Система Antishock | Да |
| Тип | Трекінгові палиці алюмінієві 3-секційні Anti-shock 65-135 см |
| Тип конструкції | Телескопічні |
| Тип фіксації | Внутрішній замок, Цанговий затискач |