


1 358 ₴
Степ-вправа є найбільш інтенсивним видом аеробіки. З цієї причини степ є ідеальним союзником для людей, які хочуть швидко позбутися зайвих кілограмів, під час одного тренування можна спалити більш ніж 500 калорій. Степ платформа QueenFitдозволить ідеально сформувати вашу фігуру, зміцнити та розвинути багато груп м'язів, з особливим акцентом на м'язи нижніх частин тіла, таких як сідниці, стегна та литки.
Представлена степ платформа має 2-ступеневе регулювання висоти, тому ви можете налаштувати рівень складності тренування відповідно до свого рівня підготовки. Нековзка поверхня степа забезпечує безпеку найінтенсивніших і динамічних тренувань, а закріплені гумові ніжки зберігають повехню не ушкодженою.



Степ-платформа 2-ступінчаста QueenFit Q-66404 чорно-рожева дозволить вам тримати своє тіло струнким та красивим, а організм у тонусі.
Набір з 8 додаткових накладок проти ковзання
Замовити товар можна через форму замовлення або зателефонувавши нам +380 (73) 103-55-50
Консультація БЕЗКОШТОВНО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QUEENFIT |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Матеріал | Пластик (PP) |
| Розмір | 67 х 27,5 см |