







10 388 ₴
Підтримуйте форму та займайтеся спортом, не виходячи з дому, обираючи фітнес-тренажер XC900 від Gymtek.
Орбітрек виглядає сучасно, тому легко впишеться в будь-який простір. Невелика квартира не буде проблемою, тому що він не займає багато місця. Будьте впевнені, що обравши цю модель, ви подбаєте про своє здоров'я та гарне самопочуття.

Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть під час інтенсивних тренувань ви можете легко вибрати рівень складності вправи відповідно до вашого індивідуального рівня підготовки. Широкий діапазон рівнів задовольнить як любителів, так і більш досвідчених користувачів. 6-кілограмова система махового колеса нового покоління працює плавно та безперебійно під час зміни навантаження. Також його робота надзвичайно тиха. Ви можете займатися в будь-який зручний час, не заважаючи іншим мешканцям будинку.

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в задній стабілізатор, ви можете легко переміщати тренажер в інше місце.

Безпека і правильне зчеплення під час тренуваннядуже важливі, тому модель XC900 оснащена рельєфними платформами для ніг. Завдяки їм можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які робите.
Орбітрек XC900 обладнаний сучасним монітором зі зручним інтерфейсом. Тому ви зможете легко прослідкувати усі необхідні параметри: час (TIME), пройдену дисанцію (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальна відпрацьована відстань (ODO). Орбітрек має спеціальний тримач для телефону чи планшету, щоб ви змогли переглядати улюблений фільм, чи просто насолоджуватись спілкуванням не покидаючи тренування.

Додаткові ручки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними давачами - для вимірювання свого пульсу під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на вашому моніторі. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

відображає такі показники: час (TIME), пройдену дистанцію (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальну відпрацьовану відстань (ODO).
функція SCAN (перемикання відображених даних)
LED дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 23 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Час, Кількість кроків, Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Розміри | 103х149х110 см |
| Регулювання кута нахилу | Немає |