



2 287 ₴

Набір Elitum 100 кг - це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. З набором Elitum ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему. Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даним набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.
Професійні диски:
Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить ваш підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків
Розміри дисків
Переваги набору:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 100 кг |
| Динамічне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Набори |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Додаткові характеристики | Диски: 8 шт. х 5 кг, 6 шт. х 10 кг |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Набір | Да |
| Покриття | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |