







101 200 ₴
91 200 ₴
Каркасний басейн EXIT з куполом 400х200х122см "дерево" пісочний фільтр

Басейн EXIT з куполом 400х200х122см "дерево" пісочний фільтр
Басейн прямокутної форми, стандартно оснащений насосом з пісочним фільтром і сходами, за допомогою яких можна буде комфортно і безпечно входити і виходити з нього.
Каркасні басейни з куполами EXIT Toys багатофункціональні, довговічні і ідеально підходять для непередбачуваної літньої погоди!
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду у басейні від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впало з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води у басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол прозорий, легко відкривається завдяки вбудованим газовим пружинам, також має чотири доладні віконця.
Виріб виглядає сучасно і стильно, із зовнішнього боку - тканина із забарвленням "дерево", що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі частки будинку особливо привабливим. Усередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Басейн EXIT оснащений тришаровими стінами, виготовленими з ПВХ і поліестеру. Насос з пісочним фільтром робить і зберігає воду чистою і свіжою, легко монтується на басейн і вода фільтрується за допомогою кварцового піску.
У басейну не лише унікальний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору має діаметр 50 мм, оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і ушкоджень.
Якщо ви хочете купити басейн високої якості з сильною рамою, тоді басейн EXIT Toys саме для Вас!

Розміри:
Комплектація:
Рама:
Купол басейну:
Облицювання:
Насос:
Сходи:
Максимальна вага користувача - 120 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 460 см |
| Об`єм | 8870 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 253 см |