






30 800 ₴
26 200 ₴
Басейн круглий з куполом EXIT дерево 300 х 76 см

Басейн круглий з куполом EXIT дерево 300 х 76 см виглядає лаконічно і елегантно. З зовнішньої сторони - тканина з візерунком у вигляді кам'яної стіни, що зробить його розміщення в саду, на дачі або у дворі будинку особливо естетичним.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і обравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад , листя, що впали з дерев . Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол легко відкривається завдяки своєму унікальному механізму на шарнірах, також він прозорий, тому перебуваючи в басейні Ви зможете спостерігати за всім, що відбувається навколо.
Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Кругла форма басейну сприяє затишній і приємній атмосфері під час перебування в ньому, і дозволяє розміститися кільком бажаючим, тому що компанія Вам завжди забезпечена.
Біля басейну не тільки гарний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки десяти ніг рами. Сталева рама чорного кольору оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень і гарантує тривале використання.
Басейн оснащений насосом, який освіжає воду і підтри

Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Матеріал рами:
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 76 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 300 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 4383 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 300 см |