









35 200 ₴
28 200 ₴
Басейн круглий з куполом EXIT камінь 360 х 76 см

Басейн круглий з куполом EXIT камінь 360 х 76 см виглядає лаконічно і елегантно. З зовнішньої сторони - тканина з візерунком у вигляді кам'яної стіни, що зробить його розміщення в саду, на дачі або у дворі будинку особливо естетичним.
Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і обравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад ,що впали з дерев листя. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол легко відкривається завдяки своєму унікальному механізму на шарнірах, також він прозорий, тому перебуваючи в басейні Ви зможете спостерігати за всім, що відбувається навколо.
Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Кругла форма басейну сприяє затишній і приємній атмосфері під час перебування в ньому, і дозволяє розміститися кільком бажаючим, тому що компанія Вам завжди забезпечена.
У басейну не тільки гарний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки десяти ніг рами. Сталева рама чорного кольору оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень і гарантує тривале використання.
Басейн оснащений насосом, який освіжає воду і підтримує її рух для попередження її забруднення. Фільтр-насос легко встановлюється на басейн, а картриджі з фільтром гарантують, що вода завжди буде чистою і приємною.

Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Купол басейну:
Гарантія - 12 місяців на сталеву конструкцію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Вага | 28 кг |
| Об`єм | 6125 л |
| Діаметр | 360 см |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 360 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 76.0 |