



10 695 ₴


|
Розмір, см |
200х200х40 см, товщина борту 10 см |
|
Розмір паковання, см |
200х40х60 см |
|
Вага, кг |
18 |
|
Необхідні кількість кульок, шт. |
1500 (до комплекту не входять) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50 кг/куб.м, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 400 мм |
| Об`єм | 0.444 м³ |
| Вага | 11.544 кг |