



9 120 ₴


|
Розмір, см |
200х200х40 см, товщина борту 15 см |
|
Розмір упаковки, см |
180х40х70 см |
|
Вага, кг |
16 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
1200 |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50 кг/куб.м, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Кругла |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 1200 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 400 мм |
| Об`єм | 0.448 м³ |
| Вага | 11.648 кг |