


11 360 ₴


|
Розмір, см |
250х250х40 см, товщина борту 15 см |
|
Розмір упаковки, см |
200х40х70 см |
|
Вага, кг |
20 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
1800-2000 |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50 кг/куб.м, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 16.848 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Об`єм | 0.648 м³ |
| Ширина | 900 мм |