



9 255 ₴


|
Розмір, см |
200х150х40 см, товщина борту 10 см |
|
Розмір упаковки, см |
200х40х40 см |
|
Вага, кг |
18 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
1200 (не входять в комплект) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон 50кг/куб.м, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 11.544 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Об`єм | 0.444 м³ |
| Ширина | 1500 мм |