







2 249 ₴
Набір килимок акупунктурний і валик від польського бренду 4FIZJO - це насамперед медичний виріб. Якщо ви відчуваєте систематичну втому, напругу, відсутність енергії та стрес, то це саме те, що вам потрібно!
На ринку доступно багато різновидів акупунктурних килимів, однак для того, щоб він був ефективним і його дія мала оздоровчий ефект, необхідно звернути увагу на кілька важливих деталей. Всі матеріали, що використовуються при виробництві акупунктурних килимків 4FIZJO є гіпоалергенними. Кожна фішка налічує 42 голки, це майже вдвічі більше, ніж у стандартних килимів, загальна кількість фішок 261 (на килимку 210 та 51 на валику). Накидка пошита із високоякісної, чистої бавовни, а наповнювач - це екологічний поролон. Комплектний чохол добре провітрюється, а отже килимок буде залишатись сухим та гігієнічним після кожного використання.
Початківцям рекомендується лежати на килимку щоденно по 5-10 хв, поступово збільшуючи цей час до 20-40 хв.
Використовуючи продукцію 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Польша |
| Шаг игл | 2 мм |
| Количество игл | 42 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аппликаторы статические |
| Пользовательские характеристики | |
| Cклад голок | Пластик |
| Вес | 1800 кг |
| Вид масажера | Масажна накидка на крісло, Масажна підставка, Масажний килимок |
| Вид массажа | Акупунктурний, Акупресура (точковий масаж) |
| Длина | 720 см |
| Диаметр | 27 см |
| Комплектация | Масажний килимок, Масажний валик, Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особенности | 42 голки на кожній розетці, Чохол з вентиляцією у комплекті |
| Назначение | Для тіла, Для спини, Для ніг, Для литок, Для шиї, Для попереку, Для стоп, Для шиї і плечей, Для сідниць, Для голови |
| Ширина | 420 см |