









1 424 ₴
599 ₴

Гірлянда дюралайт від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона або під'їзду, а холодне біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу та різдвяний настрій.

Світлодіодну гірлянду можна використовувати як із зовні, так і в приміщенні. Лампочки розміщені на міцному мідному дроті і знаходяться в силіконовому шлангу, що забезпечує гарний захист з класом IP44 і стійкість до низьких температур. Довжина освітлювальної частини становить 10 м, додатково провід живлення має довжину близько 1.5 м. Гірлянда дюралайт надзвичайно пластична та гнучка, а кольори дуже яскраві та виразні. За допомогою контролера користувач може самостійно вибрати один із 8 режимів світіння (комбінація, світлові хвилі, послідовність, slow-mo, миготіння, повільна зміна кольору, мерехтіння, постійне світло).
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Кількість ламп | 240 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Розміри | |
| Довжина | 11500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Дюралайт (Duralight) |
| Довжина проводу з лампами | 10 м |
| Загальна довжина гірлянди | 11,5 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Холодний білий |
| Колір проводу | Прозорий |
| Колір свічення | Холодний білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 240 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Можливість з'єднання гірлянд | Немає |
| Напружа, В | 220 В, 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Світло | Світлодіодний |
| Контролер | Без контролера |
| Кількість кольорів | 1 |
| Матеріал дроту | Мідний дріт |
| Особливості | Морозостійкі |
| Призначення | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |