









1 499 ₴

Гірлянда бахрома від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду та створить неповторний різдвяний настрій! Від інших гірлянд дана модель відрізняється ніжними зірками, замість звичайних лампочок. Тепле біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу.

Світлодіодну гірлянду можна використовувати як із зовні, так і в приміщенні. Крім того, її можна поєднувати в набори (до 3 штук) завдяки герметичним з'єднанням з класом захисту IP44. Довжина освітлювальної частини становить 3 м, додатково провод живлення має довжину близько 3 м. Бахрома знаходиться на відстані 17.6 см один від одного, довжина її становить 3 м.
Світлодіодні лампочки є водонепроникними, розміщені на міцному мідному дроті Ø 1.3 мм, стійкому до низьких температур.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій з гірляндами Springos!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 306 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 306 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Бахрома вулична, Бахрома кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | Пульт ДУ |
| Форма лампочки | Класична |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Бахрома (Icicle-light) |
| Довжина проводу з лампами | 3 м |
| Загальна довжина гірлянди | 6 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Холодний білий |
| Колір проводу | Білий |
| Колір свічення | Холодний білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 306 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Можливість з'єднання гірлянд | Є |
| Напружа, В | 220 В, 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Світло | Світлодіодний |
| Контролер | З контролером |
| Кількість кольорів | 1 |
| Матеріал дроту | Каучук |
| Особливості | Морозостійкі |
| Призначення | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |