









2 099 ₴
599 ₴

Гірлянда бахрома від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду та створить неповторний різдвяний настрій! Від інших гірлянд дана модель відрізняється ніжними зірками, замість звичайних лампочок. Тепле біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу.

Світлодіодну гірлянду можна використовувати як ззовні, так і в приміщенні. Окрім того, її можна об'єднувати у набори (до 3 штук), завдяки герметичним з'єднанням з класом захисту IP44. Довжина освітлювальної частини складає 2 м, додатково провід живлення має довжину близько 3 м. Бахрома розміщена на відстані 18 см одна від одної, довжина її складає 54 та 90 см. Світлодіодні лампочки є водонепроникними, розміщені на міцному мідному проводі Ø 1.3 мм, стійкому до низьких температур.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 138 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 138 шт. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Бахрома вулична, Бахрома кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Зірочка |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 5000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Бахрома (Icicle-light) |
| Довжина проводу з лампами | 2 м |
| Загальна довжина гірлянди | 5 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Теплий білий |
| Колір проводу | Прозорий |
| Колір свічення | Теплий білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 138 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Можливість з'єднання гірлянд | Є |
| Напружа, В | 220 В, 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Зірки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Світло | Світлодіодний |
| Контролер | Без контролера |
| Кількість кольорів | 1 |
| Матеріал дроту | Каучук |
| Особливості | Морозостійкі |
| Призначення | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |