


12 390 ₴
Intex 26784, каркасний басейн 300 x 175 x 80 см Prism Frame Pool купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок!/ Спасибі за відвідування нашого сайту!/ Приємного вам дня
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 80 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 300 x 175 x 80см |
| Вага | 48,3 кг |
| Виробник | Intex |
| Висота сходів | 80 см |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | голубой |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/час |
| Об'єм води | 3539 л |
| Розмір упаковки | 50x40x157 см |
| Серія | Prism Frame |
| Сходи | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | Прямоугольный |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |