





16 980 ₴
Intex 26788, каркасний басейн 400 x 200 x 100 см Prism Frame Pool купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок!/ Спасибі за відвідування нашого сайту!/ Приємного вам дня
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 100 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 400 x 200 x 100см |
| Вага | 65,8кг |
| Виробник | Intex |
| Висота сходів | 100 см |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | серый |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/час |
| Об'єм води | 6836 л |
| Розмір упаковки | 49x50x117 см |
| Серія | Prism Frame |
| Сходи | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | Прямоугольный |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |