

16 838 ₴
Intex 26726, каркасний басейн 457 x 122 см Prism Frame Pool купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. / Бажаємо гарного настрою
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | Діаметр 457 x Висота 122см |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Intex |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | серый |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Насос - фільтр картриджний | 3785 л/час |
| Об'єм води | 16805 л |
| Підстилка | Есть |
| Розмір упаковки | 61x40,4x115 см |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Сходи | Есть |
| Тент | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | Круглый |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |