





20 898 ₴
Intex 26792, каркасний басейн 488 x 244 x 107 см Prism Frame Pool купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. приємних Вам покупок і відмінного настрою!/ Дякую за увагу!/ Задоволений клієнт-запорука хороших продажів!/ Постійним покупцям знижки!
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 107 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 488 x 244 x 107см |
| Вага | 88,7 кг |
| Виробник | Intex |
| Висота сходів | 100 см |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | серый |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Насос - фільтр картриджний | 3785 л/час |
| Об'єм води | 10874 л |
| Підстилка | Есть |
| Розмір упаковки | 49x50x117 см |
| Серія | Prism Frame |
| Сходи | Есть |
| Тент | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | Прямоугольный |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |