



9 338 ₴
Уточнення, якість, надійність, естетика - все це як не найкраще описує комплект садових меблів diVolio Siena з ротанга. Елегантний набір не тільки ідеально вписується в будь-яку локацію, чи то просторна веранда чи невеликий сад, чи навіть маленький балкон, але й стає незамінним прикрасою її інтер’єру. Чіткі лінії, приємні на дотик поверхні, вишукана робота, витончений дизайн, плетення з ротанга, мила, міцні матеріали — чи вам потрібні додаткові причини, щоб купити цю функціональну красу? Те, що дарувати садові меблі diVolio Siena з ротанга, означає не тільки здобути надійний комплект, але й забезпечити себе і своїх близьких позитивними емоціями. Цей набір є чудовим продуктом відомої італійської марки diVolio, яка на цілий світ славиться своїми високоякісними товарами за прийнятну ціну. Всю свою продукцію DiVolio забезпечує обов'язковою гарантією на цілих 24 місяці, завдяки чому ви можете бути абсолютно впевнені у довговічності і надійності покупки. Садові меблі DiVolio Siena складаються з двох стильних кресел, маленького столика з міцною скляною плиткою, зручних подушок з захисними чохлами і кріпильних елементів для збирання.
НотаткиОснова комплекту виготовлена з міцної сталі, яка забезпечує усім набором надійний захист від передчасної коррозії і гарантує тривалий термін служби. Верхня обвивка, зроблена з добротного ротанга, чудово протистоїть паляному сонцю, великому дощу та будь - яким іншим погодним умовам. Також зовнішнє покриття добре справляється з забрудненням і дуже просто у відході.
Надійність аксесуарівУ садові меблі Siena від diVolio входять неймовірно м'які подушки товщиною 5 мм із спеціальними захисними лусками на застібках-моленках. Чехли виготовлені з чудової суміші поліестера, бавовни та розчину, який надійно захищає від будь - яких рідин.
Ергономність деталейЕлегантний столик ідеально вписується в загальну композицію. Незважаючи на компактні габарити (45x45 см), вони швидко розмістять на собі все необхідне для приємного вечора. Його верх зроблений з спеціального загартованого скла, яке неймовірно стійке до вологи, бруду і дуже просте в очищенні. Зовнішня поверхня з ротанга чудово справляється з перепади температур і надзвичайно легкі в догляді.
Зміст набору:
Основні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Атмосферостійкість: | Да |
| Висота до підлокітника: | 67,5 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Подушки завтовшки | 4.5 см |
| Розміри столу: | 40 см x 40 см x 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Комплекти садових меблів |
| Висота ніжок | 17 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | Стіл зі скляною стільницею — 1 шт., крісло — 2 шт., подушки зі знімним чохлом — 2 шт., монтажний комплект — 1 шт. |
| Крісла з розмірами: | 57 см x 60 см x 82 см (ШхГхВ) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Садові меблі |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір | Сірий/графітовий |