








52 388 ₴
Набір садових меблів Divolio Livorno

Меблевий гарнітур Livorno від DiVolio - відмінний вибір для організації вечірок на свіжому повітрі. Це садові меблі, яка відмінно підходять і для саду, і для для тераси. Комплект складається з подвійного кутового дивана на 9 місць, великого столу зі стільницею із загартованого скла і 2 пуфів. Завдяки використанню якісного плетіння з ротанга, меблі естетичні, функціональні і в той же час зручні. Сидіння дивана і пуфи оснащені м'якими і зручними подушками графітового кольору. Нейтральний сірий колір поліротанга в цьому наборі надає йому сучасний характер.

Меблі DiVolio - самі по собі є витвором мистецтва. Набір Livorno має міцну конструкцію - сталевий каркас садового набору гарантує стабільність і довговічність протягом багатьох років використання. Щільне плетіння з поліротанга забезпечує максимальний комфорт під час сидіння. Стільниця виготовлена із загартованого скла товщиною 5 мм, вона дуже легко чиститься і вдало підкреслює зовнішній вигляд меблів. Логотип DiVolio вигравіруваний на елегантних металевих пластинах.

Садові меблі DiVolio прості в збірці, легкі і практичні. Вишукане і правильне плетіння виконано зі штучного ротанга. Цей матеріал, на відміну від натурального ротанга, дуже легко чиститься, стійкий до погодних умов і УФ-променів. Меблі з ротангу красиво виглядають як в класичному, так і в сучасному інтер'єрі.

Комплект оснащений подушками для сидінь і спинок товщиною 8 см. Вони м'які і зручні, але в той же час досить товсті, щоб забезпечувати хорошу і стабільну підтримку. Матеріал, з якого виготовлені подушки - високоякісна поліефірна пряжа - надзвичайно міцний і приємний на дотик. Тканина додатково просякнута - випадкові плями легко видаляються. Наволочки оснащені прихованої застібкою-блискавкою, що дозволяє швидко і зручно знімати їх для прання.

Високий і стійкий стіл відмінно підходить для сімейних обідів або посиденьок з друзями. Стільниця з загартованого скла товщиною 5 мм легко чиститься і, до того ж, надзвичайно міцна. Вона надає всьому комплекту сучасного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атмосферостійкість: | Да |
| Вид | Комплекти садових меблів |
| Висота до підлокітника: | 64 см |
| Висота ніжок | 6.5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина сидіння | 58 см |
| Комплектація | 9-місний диван — 1 шт., стіл — 1 шт., пуф — 2 шт. |
| Розміри столу: | 120 x 82 x 66 см |
| Рама | Сталева |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Садові меблі |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий/графітовий |