


1 758 ₴
Бразильський гамак Divolio Bari

Хочете поніжитися на сонечку або відпочити в затінку, розмірено гойдаючись у такт найменшого подуву повітря? Тоді бразильський гамак DiVolio Bari - саме те, що вам потрібно. Комфортний, стильний і надійний гамак стане не тільки ідеальною прикрасою вашого саду чи дворика, але й чудовим місцем для відпочинку та внутрішньої релаксації. Його оригінальний дизайн додасть екзотичних ноток у внутрішнє оздоблення локації для релаксу, чи то веранди, чи то саду.
Мереживне плетіння, вишукані китиці, які вільно спадають з обох сторін, роблять його прекрасним нагадуванням про Бразилію. Купити бразильський гамак DiVolio Bari - означає вибрати якість і надійність за вельми доступною ціною. Міцна конструкція має доволі велику вантажопідйомність та забезпечує користувачу цілковиту безпеку. А основне полотно Bari, зроблене тільки з якісних матеріалів (бавовна та поліестер), дарує комфорт і гарантує тривалий термін служби.

Бразильський гамак Bari - якісний продукт італійської фірми DiVolio, чия назва каже саме за себе. Марка DiVolio - це грамотне поєднання ціни, якості та гарантії. Усі її товари ергономічні і надійні у використанні. Гамак DiVolio Bari має зручні габарити:
Зверніть увагу, що в базову комплектацію не включено кріпильні елементи.
Співвідношення матеріалів полотна - 65% бавовни та 35% поліестеру, загальна вага - 320 г. Продукт доступний у двох кольорах. Вибирайте: білий, щоб освіжити свій інтер'єр, або чорний, щоб додати контрасту та екзотичної пікантності. Усього кілька клацань мишкою, і бажаний продукт умчить до вас у будь-який куточок України. Зазначимо, що компанія-виробник diVolio надає гарантію на 24 місяці з моменту купівлі.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гамаки і гойдалки |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Хлопок, полиэстер |
| Розмір | 200x150 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Бразильський гамак |