
7 168 ₴
Набір Premium 39 кг зі штангою і лавкою Hop-Sport HS-1025 Pro - ідеально підібраний комплект з функціональною лавкою і найкращим поєднанням кількості і ваги дисків, щоб організувати вдома повноцінний спортзал для силових тренувань. Завдяки ретельно підібраній конфігурації і високоякісним компонентам цей набір оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.


Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду бренд Hop-Sport пропонує диски, виготовлені за сучасними технологіями з урахуванням всіх вимог безпеки.
Диски Hop-Sport виготовлені з мінерального композиту, і покриті шаром протиударного ABS-пластика, який гарантує захист вашої підлоги в разі випадкового падіння диска.
Структурована зовнішня поверхня менш схильна до подряпин, ніж поверхня з гладкого пластика.
Додаткову міцність дискам додають розміщені всередині армуючи профілі. Завдяки цьому бліни максимально міцні, і стійкі до тріщин і інших механічних пошкоджень.
Диски Hop-Sport відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, але й естетичним зовнішнім виглядом і максимальною функціональністю.



Прямий гриф використовується в основному для жиму лежачи, станової тяги, нахилів і випадів. Він ефективний для опрацювання м'язів грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений із сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.


- це базове обладнання для силових вправ, що допоможе вам відчути себе вдома, як в професійному тренажерному залі. Пряма лавка може використовуватися для більшості базових вправ, таких як присідання, вправи зі штангою і гантелями. Завдяки регулюванню по висоті ви можете налаштувати лавку відповідно до вашого зросту.
Переваги наборів Hop-sport:
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1025 Pro - 1 шт, гриф прямий - 1 шт, диски 5 кг - 4 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, гайки Вейдера - 2 шт |
| ТИП | Набір з лавою Hop-Sport HS-1025 Pro та штангою |
| ВАГА | 39 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Лави |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КЛАС | Домашні |
| КОЛІР | з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| НАБІР | Так |
| НАЗВА НАБОРУ | Premium |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | Багатофункційні |
| ТИП НАВАНТАЖЕННЯ | На вільних вагах |
| ФОРМА ГРИФА | Пряма |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 39 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Лава тренувальна HS-1025 Pro — 1 шт., гриф прямий — 1 шт., диски 5 кг — 4 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., гайки Вейдера — 2 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| Набір | Да |
| Назва набору | Premium |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Набір зі лавою HS-1025 Pro та штангою |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Форма грифа | Пряма |