







10 654 ₴

Набір Elitum Titan 48 кг з лавкою HS-1055 Pro - це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги, виду грифів та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. У цьому наборі є все, щоб організувати вдома повноцінні силові тренування. З набором Elitum Titan ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.
Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, прямого грифа, двох гантельних грифів і тренувальної лавки HS-1055 Pro Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даними набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.
Склад набору:

Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить вашу підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків:
Розміри дисків:

Прямий гриф для штанги максимально ефективний для тренування м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений зі сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але й захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.
Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.

Гриф гантельний виготовлений із сталевої порожнистої трубки, покритої високоякісним ABS пластиком. Ергономічна, нековзна рукоятка дозволяє грифу добре сидіти в руці і не вислизати під час силових тренувань

За допомогою тренувальної лавки ви зможете легко організувати вдома повноцінний спортивний куточок. Лавка HS-1055 Pro обладнана стійками для штанги, поворотними важелями з боків, партою Скотта і фіксатором для ніг. Конструкція виготовлена зі сталі з урахуванням європейських стандартів якості, що гарантує довговічність і надійність обладнання. Сидіння і спинка заповнені пінополіуретаном, і покриті високоякісним ПВХ, тому ваші заняття будуть комфортними і приємними.
Переваги наших наборів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 48 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 126 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Лава тренувальна HS-1055 Pro — 1 шт., гриф прямий — 1 шт., гриф 45 см — 2 шт., диски 5 кг — 4 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., диски 1,25 кг — 6 шт., гайки Вейдера — 6 шт. |
| Набір | Да |
| Назва набору | Titan |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Набір зі лавкою HS-1055 Pro, штангою та гантелями |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Особливості | Коригування сидіння вертикально, Компенсатори нерівності підлоги, Приставка Скотта |
| Система навантаження | Вільна вага |
| Тренування м’язів | Руки, Спіна, Грудь, Плечі |
| Види вправ | Розгинання рук, Зсув рук, Грудноїжими |