
22 628 ₴
Набір Premium 173 кг зі штангами і лавою Hop-Sport HS-1080 - ідеально підібраний комплект з функціональною лавкою і найкращим поєднанням кількості і ваги дисків, щоб організувати вдома повноцінний спортзал для силових тренувань.
Завдяки ретельно підібраній конфігурації і високоякісним компонентам цей набір оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі. Диски покриті декількома шарами ABS-пластика, щоб при падінні вони не пошкодили підлогу.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.

Склад набору:

Конструкція дисків
Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду бренд Hop-Sport представляє диски, виготовлені за сучасними технологіями з урахуванням всіх вимог безпеки.
Диски Hop-Sport виготовлені з мінерального композиту, і покриті шаром протиударного ABS-пластика, який гарантує захист вашої підлоги в разі випадкового падіння диска.
Структурована зовнішня поверхня менш схильна до подряпин, ніж поверхня з гладкого пластика.
Додаткову міцність дискам додають розміщені всередині армуючи профілі. Завдяки цьому бліни максимально міцні, і стійкі до тріщин і інших механічних пошкоджень.
Диски Hop-Sport відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, але також естетичним зовнішнім виглядом і максимальною функціональністю.

Параметри дисків:

Розміри дисків:

Параметри грифів:
Прямий гриф використовується в основному для жиму лежачи, станової тяги, нахилів і випадів. Вигнуті грифи максимально ефективні для опрацювання м'язів грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів. Вигнута форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.
Грифи для штанги виготовлені зі сталі високої якості і без зусиль витримують високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.
Гриф гантельний виготовлений із сталевої порожнистої трубки, покритої високоякісним ABS пластиком. Ергономічна, нековзка рукоятка дозволяє грифу добре сидіти в руці і не вислизати під час силових тренувань.

Параметри прямого грифа:

Параметри W- і Z-подібного грифа:

Параметри гантельного грифа:

Лава тренувальна Hop-Sport HS-1080
Hop-Sport HS-1080 - універсальна і функціональна лавка з регульованими стійками. Це відмінний вибір для людей, які хочуть спробувати себе у силових тренуваннях. Ви зможете відчути себе вдома як у професійному тренажерному залі.
Переваги наборів Hop-sport:
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1080 - 1 шт, гриф прямий - 1 шт, гриф W-подібний - 1 шт, гриф Z-подібний - 1 шт, гриф 45 см - 2 шт, диски 10 кг - 8 шт, диски 5 кг - 10 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, диски 1,25 кг - 6 шт, гайки Вейдера - 10 шт |
| ТИП | Набір з лавою Hop-Sport HS-1080, штангами та гантелями |
| ВАГА | 173 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Лави |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КЛАС | Домашні |
| КОЛІР | з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| НАБІР | Так |
| НАЗВА НАБОРУ | Premium |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | Багатофункційні |
| ТИП НАВАНТАЖЕННЯ | На вільних вагах |
| ФОРМА ГРИФА | W- або Z-подібна, пряма |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 173 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Лава тренувальна HS-1080 — 1 шт., гриф прямий — 1 шт., гриф W-подібний — 1 шт., гриф Z-подібний — 1 шт., гриф 45 см — 2 шт., диски 10 кг — 8 шт., диски 5 кг — 10 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., диски 1,25 кг — 6 шт., гайки Вейдера — 10 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| Набір | Да |
| Назва набору | Premium |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Набір зі лавкою HS-1080, штангами та гантелями |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Форма грифа | W- або Z-подібна, пряма |