
517 ₴
507 ₴
Успіх силової підготовки полягає у поступовому збільшенні навантаження – лише тоді ефект буде швидким та довговічним. Сет дисків Elitum дозволяє виконувати вправи з бодібілдингу, силових тренувань, для загального розвитку та реабілітації. Професійні композитні диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовольнять найвибагливіших користувачів. Диски наповнені надміцним матеріалом – мінеральним композитом, який забезпечує їхню якість протягом років, і покриті захисним ABS-пластиком чорного кольору, що є відмінним захистом для Вашої підлоги від пошкоджень.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.
Основні характеристики:
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Диск 10 кг - 2 шт |
| ТИП | Сет з дисків ELITUM |
| ВАГА | 20 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Диски |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КОЛІР | Чорний |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит |
| НАБІР | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Диски |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Комплектація | Диск 10 кг — 2 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Набір | Да |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Сіт із дисків ELITUM |