
3 147 ₴
Набір Elitum 76 кг - це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. З набором Elitum ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.
Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, і сталевого хромованого грифа. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даним набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.
Склад набору:
Диски Elitum:
Грифи:
• W-подібний гриф 120 см - 1шт

Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить ваш підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків:
Розміри дисків:

Вигнутий W-подібний гриф максимально ефективний для опрацювання м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів. Вигнута форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.
Штанга, купити яку пропонується в цьому наборі, виготовлена із сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.

Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.
Переваги наших наборів:
- Складено з урахуванням рекомендацій професійного тренера
- Гриф з універсальним діаметром, який підходить для більшості дисків
- Суцільнолиті сталеві грифи витримують велике навантаження
- Пластикове ABS-покриття дисків захищає підлогу від пошкоджень, а диски від подряпин
- Ви можете купити бліни на штангу, які не мають стороннього запаху
- Надійна фіксація дисків за допомогою гайок Вейдера
- Ви можете легко змінювати навантаження в процесі тренування
- Додатково можна купити бліни на штангу, якщо з часом виникне необхідність збільшити навантаження
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Гриф W-подібний - 1 шт, диски 10 кг - 4 шт, диски 5 кг - 4 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, гайка Вейдера - 2 шт |
| ТИП | Набір зі штангою |
| ВАГА | 76 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Набори, Штанги |
| ВИД ЗАМКА | Гвинтовий |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КОЛІР | з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит |
| НАБІР | Так |
| НАЗВА НАБОРУ | Titan |
| ПОКРИТТЯ | ABS пластик |
| ФОРМА ГРИФА | W-подібна |
Набор Elitum 76 кг– это универсальный спортивный снаряд для полноценных силовых тренировок в домашних условиях. Состав набора подобран с учетом рекомендаций профессионального тренера, как оптимальное сочетание необходимого веса и количества дисков. Набор позволяет наилучшим образом тренировать все необходимые группы мышц, и дать им максимально эффективную нагрузку. С набором Elitum вы сможете улучшить физическую форму и состояние здоровья, нарастить мышечную массу, повысить выносливость и укрепить сердечно-сосудистую систему.
Набор состоит из дисков, покрытых ABS-пластиком, и стального хромированного грифа. Высокое качество изготовления и долговечность деталей гарантирует, что ваши тренировки с данным набором будут проходить комфортно, безопасно и с максимальной пользой.
Гарантия является важным подтверждением необходимого качества. Мы уверены в товаре, который продаем, поэтому предоставляем гарантию на оборудование 5 лет.
Состав набора:
Диски Elitum:
Грифы:
Диски – основной элемент силового оборудования, от их качества зависит комфорт и эффективность ваших тренировок. Диски Elitum изготовлены в соответствии с высокими стандартами, поэтому удовлетворят самых требовательных пользователей. Минеральный композит в качестве наполнителя обеспечивает точный вес дисков и их долговечность. Защитное покрытие из ABS-пластика черного цвета имеет привлекательный внешний вид, приятное на ощупь и устойчивое к механическим повреждениям. ABS-пластик является противоударным, это защитит ваш пол от повреждений в случае случайного падения диска, а сами диски надолго сохранят свою эстетичность. Кроме того, диски с пластиковым покрытием не гремят во время тренировок, поэтому ваши занятия не будут мешать окружающим. Диски Elitum – идеальный вариант для домашнего спортзала.
Параметры дисков:
Размеры дисков:
Изогнутый W-образный гриф максимально эффективен для проработки мышц спины, ног, груди и рук, в особенности бицепсов и трицепсов. Изогнутая форма грифа обеспечивает правильное положение спортсмена при выполнении силовых упражнений и снимает нагрузку с запястий и суставов.
Штанга, купить которую предлагается в этом наборе, изготовлена из стали высокого качества и без труда выдерживает высокую нагрузку. Хромированное покрытие не только обеспечивает грифу привлекательный внешний вид, но и защищает металл от ржавчины.
Рабочая зона грифа имеет рифленые участки, которые обеспечивают надежное сцепление грифа с руками, и препятствуют его выскальзыванию во время выполнения упражнений.
Для фиксации дисков используются гайки Вейдера с резиновыми уплотнителями. Благодаря им гриф не царапается, а диски надежно фиксируются. Это обеспечивает безопасность тренировок, а также быструю замену дисков.
Преимущества наших наборов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 76 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори, Штанги |
| Вид замку | Гвинтовий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Комплектація | Гриф W-подібний — 1 шт., диски 10 кг — 4 шт., диски 5 кг — 4 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., гайка Вейдера — 2 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Набір | Да |
| Назва набору | Titan |
| Покриття | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Набір зі штангою |
| Форма грифа | W-подібна |