
5 728 ₴
Набір Premium 69 кг з прямим грифом - ідеально підібраний комплект з найкращим поєднанням кількості і ваги дисків, щоб організувати вдома повноцінний спортзал для силових тренувань.
Завдяки ретельно підібраній конфігурації і високоякісним компонентам цей набір оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі. Диски покриті декількома шарами ABS-пластика, щоб при падінні вони не пошкодили підлогу.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.


Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду бренд Hop-Sport пропонує диски, виготовлені за сучасними технологіями з урахуванням всіх вимог безпеки.
Диски Hop-Sport виготовлені з мінерального композиту, і покриті шаром протиударного ABS-пластика, який гарантує захист вашої підлоги в разі випадкового падіння диска.
Структурована зовнішня поверхня менш схильна до подряпин, ніж поверхня з гладкого пластика.
Додаткову міцність дискам додають розміщені всередині армуючи профілі. Завдяки цьому бліни максимально міцні, і стійкі до тріщин і інших механічних пошкоджень.
Диски Hop-Sport відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, але також естетичнии зовнішніи виглядом і максимальною функціональністю.



Прямий гриф максимально ефективний для опрацювання м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений зі сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки надає грифу привабливого зовнішнього вигляду, але і захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.
Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.

Переваги наборів Hop-sport:
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Гриф прямий - 1 шт, диски 10 кг - 2 шт, диски 5 кг - 6 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, гайка Вейдера - 2 шт |
| ТИП | Набір зі штангою |
| ВАГА | 69 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Набори, Штанги |
| ВИД ЗАМКА | Гвинтовий |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КЛАС | Домашні |
| КОЛІР | з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит |
| НАБІР | Так |
| НАЗВА НАБОРУ | Premium |
| ПОКРИТТЯ | ABS пластик |
| ФОРМА ГРИФА | Пряма |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 69 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори, Штанги |
| Вид замку | Гвинтовий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Гриф прямий — 1 шт., диски 10 кг — 2 шт., диски 5 кг — 6 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., гайка Вейдера — 2 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Набір | Да |
| Назва набору | Premium |
| Покриття | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Набір зі штангою |
| Форма грифа | Пряма |