






5 688 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 190 кг |
| Максимальна вага користувача | 190 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Клас | Домашні |
| Розміри | 123 x 32x46 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |