






48 500 ₴

Коли ваша дитина захоплюється автомобілями, то можна втілити її мрію в життя за допомогою цього дивовижного ліжка у формі автомобіля. Багатофункціональне світлодіодне підсвічування, звукові сигнали і яскравий реалістичний зовнішній вигляд - це саме те, що допоможе Вам зацікавити малюка самостійно готуватися до сну і спати окремо.
Ви можете порадувати свою дитинку таким унікальним придбанням, що поєднує в собі технології, дизайн, практичність і гру. Це буде не просто спальне місце - цілий світ розваг! Ну а вночі - гармонія сну і комфорту, діти сплять в азарті та мріях.

Зовнішній корпус виготовлено з використанням першокласного ABS-пластику, включно з колесами. ABS - це різновид пластику, який демонструє максимальну стійкість до ударів, його нелегко зламати та подряпати, він не містить канцерогенних речовин, використовується в різних промислових виробництвах, навіть у виробництві деталей медичного обладнання, не є небезпечним для здоров'я людини.
Внутрішні деталі ліжка виготовлені з ламінованого ДСП.
Ліжка-машини виробляються відповідно до європейських стандартів з використанням передових технологій і мають сертифікат E-1 TUV.
Найголовніше, що ліжко-машинка має реалістичний вигляд не тільки зовні.
Воно може видавати цілком реальні звуки мотора, що заводиться, і машини, що їде, до того ж підсвічування фар, коліс і дна завершують образ сучасного автомобіля.
Таке підсвічування можна використовувати замість нічника, якщо ваша дитина боїться спати в повній темряві.
Звуком і світлом можна керувати за допомогою пульта.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик, ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Стать | Унісекс |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 105 см |
| Довжина дитячого ліжка | 220 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 50 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звук | Да |
| Підсвічування | Да |
| Колір | Синій |