
6 488 ₴
Потребуєте фізичної активності або ж просто хочете привести свою фігуру в порядок? Що б ви не відповіли, степпер Hop-Sport Hop-Sport HS-045S Slim стане прекрасним рішенням ваших внутрішніх коливань. Він не тільки відмінно прокачає основні групи м'язів, але і подарує гарний настрій, адже спорт — це перш за все ендорфінчики і нереальна енергія. Тільки подумайте: усього година занять, а рівень душевного позитиву збільшується в рази. Головна особливість степпера Hop-Sport Hop-Sport HS-045S Slim полягає в тому, що він обладнаний спеціальними палицями по типу скандинавської ходьби, які активно включають в роботу м'язи грудей і рук. Завдяки цьому ви зможете добре натренувати майже всю м'язову масу: тренажер опрацьовує ноги, сідниці, спину, живіт, груди і руки. До речі, при бажанні ці палиці можна від'єднати і просто працювати над нижньою частиною тіла. Педалі продукту володіють особливим механізмом, який рухається не тільки традиційно вгору-вниз, але і трохи в бік, що дозволяє користувачеві ретельно прокачати навіть самі глибинні м'язи. Купити степпер Hop-Sport HS-045S Slim — означає придбати надійний і довговічний продукт, оскільки фірма-виробник надає гарантію на 24 місяці. Відзначимо, що в комплект до тренажера входять два міцних еспандера, які внесуть певну різноманітність у ваші тренування. Збираючись замовити степпер Hop-Sport HS-045S Slim, будьте впевнені, що отримаєте надійне обладнання високої якості за хорошою ціною.
Характеристики:
На технологичном встроенном компьютере вы сможете увидеть все данные о своей тренировке. Вот их краткое описание:
Time — отображает общее время занятия в диапазоне от 00:00 до 99:59 мин.
Cal — показывает общее количество сожженных калорий.
Scan — последовательно отображает все функции тренажера.
Strides/ min. — показывает количество повторений в минуту.
CNT — отображает общее количество повторений.
Управление нагрузкойВ механизм степпера входят мощные гидроцилиндры, которые обеспечивают бесшумную и эффективную тренировку. Также тренажер обладает функцией равномерного распределения нагрузки, что позволяет пользователю полностью настроить оборудование под свой уровень физической подготовки.
Практичные деталиЗанимаясь на спорттехнике от Hop-Sport, вы можете быть абсолютно спокойными насчет своей безопасности, поскольку педали тренажера обладают прочной нескользящей поверхностью, которая обеспечивает отличное сцепление во время тренировок.
Дополнительные аксессуарыВ спортивный комплект также входят два мощных эспандера, которые однозначно разнообразят ваши занятия. Аксессуар предоставляет отличную нагрузку на верхний плечевой пояс, благодаря чему вы сможете качественно прокачать руки, грудь и спину.
Больше Меньше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Степпер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Додаткові характеристики | Знімні палиці для скандинавської ходьби, Внутрішнє відстань між педалями: 7 см (коли вони паралельні один одному), Довжина еспандера: 88 см (без розтяжки), з можливістю збільшення до 180 см |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Степер, еспандери |
| Конструкція степпера | Класичні, Поворотні, З еспандером |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Педали степпера | Платформи розміром 28,5 см x 12 см |
| Показання дисплея | К-сть кроків, час, калорії, скан |
| Розміри | 40x46x135 см |
| Система навантаження степпера | Механічна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Степпер |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Хід педалей степпера | Взаємозалежний |