
6 488 ₴
Потребуєте фізичної активності або ж просто хочете привести свою фігуру в порядок? Що б ви не відповіли, степпер Hop-Sport Hop-Sport HS-045S Slim стане прекрасним рішенням ваших внутрішніх коливань. Він не тільки відмінно прокачає основні групи м'язів, але і подарує гарний настрій, адже спорт — це перш за все ендорфінчики і нереальна енергія. Тільки подумайте: усього година занять, а рівень душевного позитиву збільшується в рази. Головна особливість степпера Hop-Sport Hop-Sport HS-045S Slim полягає в тому, що він обладнаний спеціальними палицями по типу скандинавської ходьби, які активно включають в роботу м'язи грудей і рук. Завдяки цьому ви зможете добре натренувати майже всю м'язову масу: тренажер опрацьовує ноги, сідниці, спину, живіт, груди і руки. До речі, при бажанні ці палиці можна від'єднати і просто працювати над нижньою частиною тіла. Педалі продукту володіють особливим механізмом, який рухається не тільки традиційно вгору-вниз, але і трохи в бік, що дозволяє користувачеві ретельно прокачати навіть самі глибинні м'язи. Купити степпер Hop-Sport HS-045S — означає придбати надійний і довговічний продукт, оскільки фірма-виробник надає гарантію на 24 місяці. Відзначимо, що в комплект до тренажера входять два міцних еспандера, які внесуть певну різноманітність у ваші тренування. Збираючись замовити степпер Hop-Sport HS-045S, будьте впевнені, що отримаєте надійне обладнання високої якості за хорошою ціною.
Характеристики:
На технологічному вбудованому комп'ютері ви зможете побачити всі дані про свою тренуванні. Ось їх короткий опис:
Time — відображає загальний час заняття в діапазоні від 00:00 до 99:59 хв.
Cal — показує загальна кількість спалених калорій.
Scan — послідовно відображає всі функції тренажера.
Strides/ min. — показує кількість повторень в хвилину.
CNT — відображає загальну кількість повторень.
Управління навантаженнямВ механізм степпера входять потужні гідроциліндри, які забезпечують тиху і ефективну тренування. Також тренажер володіє функцією рівномірного розподілу навантаження, що дозволяє користувачеві повністю налаштувати обладнання під свій рівень фізичної підготовки.
Практичні деталіЗаймаючись на спорттехнике від Hop-Sport, ви можете бути абсолютно спокійними щодо своєї безпеки, оскільки педалі тренажера володіють міцною нековзною поверхнею, що забезпечує відмінне зчеплення під час тренувань.
Додаткові аксесуариВ спортивний комплект також входять два потужних еспандера, які однозначно урізноманітнюють ваші заняття. Аксесуар надає відмінну навантаження на верхній плечовий пояс, завдяки чому ви зможете якісно прокачати руки, груди і спину.
Більше Менше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Степпер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Додаткові характеристики | Знімні палиці для скандинавської ходьби, Внутрішнє відстань між педалями: 7 см (коли вони паралельні один одному), Довжина еспандера: 88 см (без розтяжки), з можливістю збільшення до 180 см |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Комплектація | Степер, еспандери |
| Конструкція степпера | Класичні, Поворотні, З еспандером |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Педали степпера | Платформи розміром 28,5 см x 12 см |
| Показання дисплея | К-сть кроків, час, калорії |
| Розміри | 40x46x137 см |
| Система навантаження степпера | Механічна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Степпер |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Хід педалей степпера | Взаємозалежний |