
9 288 ₴
Велотренажер Hop-Sport HS-015H Vox від Hop-Sport - це тренажер, призначений для домашніх тренувань. Він допоможе вам поліпшити самопочуття, зміцнити м'язи і спалити жирові відкладення. Велотренажер оснащений маховиком вагою 5 кг, вбудованим комп'ютером з підставкою для планшета або смартфона і сенсорними датчиками пульсу. Комфорт у використанні додає кермо, покритий неслизькою піною, і зручне сідло з регульованою висотою. Педалі з ременями безпеки, стабілізуючими кожухами і посиленою сталевою конструкцією гарантують безпеку під час кожного тренування. Сучасний дизайн дозволяє велотренажер вписатися в будь-який фітнес-куточок або домашній спортзал.
Основні характеристики
Показники комп'ютера: час тренування, відстань, витрачені калорії, швидкість, вимірювання пульсу, СКАН.
Багатофункціональний комп'ютерПеретворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатами! Вбудований комп'ютер відображає швидкість, відстань, яку ви подолали, загальна відстань, час тренування, спалені калорії і частоту серцевих скорочень. Функція SCAN дозволяє переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки власнику планшета або телефону, під час тренувань ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.
Ручне регулювання навантаженняТренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності у відповідності зі своїми вподобаннями - в моделі Vox у вас до 8 рівнів навантаження. Збільшити або зменшити навантаження з допомогою зручної ручки під кермом.
Сенсорні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, розташованих в рукоятках керма! Результат вимірювання відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень. Будь-то спалювання жиру, поліпшення фізичної форми або збільшення витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Компактний розмір обладнанняВи хочете попрацювати над своєю формою і фігурою, але вам не вистачає місця для більш великого фітнес-обладнання? Немає проблем з Vox! Завдяки своїм компактним розмірам він поміститься навіть в невеликому просторі, надаючи можливість проводити ефективну домашнє тренування.
Педалі з фіксуючими ременямиБезпека під час тренувань важлива! Ось чому у Vox вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Фіксуючі ремені завжди будуть утримувати їх на місці.
Регульовані ніжкиВозможность точного выравнивания тренажера с помощью ножек, размещенных в заднем стабилизаторе, позволяет исключить возможную проблему неровностей пола. Благодаря этому вы можете быть уверены, что тренажер устойчив, а ваши тренировки будут комфортными и безопасными.
Транспортные роликиПосле тренировки можно не беспокоиться о том, что ваша гостиная будет напоминать спортзал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко переместить велосипед в другое место.
Регулировка сиденьяРегулировка сиденья по высоте позволит выбрать наиболее оптимальное положение для вращения педалей. Удобное мягкое сиденье позволяет наслаждаться комфортом даже во время длительных тренировок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 111x44x83 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Рівні навантаження | 8 |