
12 388 ₴
Хочете привести себе у форму, але іноді так ліньки йти в зал? Не біда, велотренажер магнітний Hop-Sport Hop-Sport HS-2050H Sonic стане ідеальним рішенням ваших внутрішніх коливань. Це обладнання просто створене для затишних домашніх тренувань — з ним у вас точно не буде ніяких відмазок для пропуску занять. Тепер тренуватися можна коли завгодно і скільки завгодно, завдяки цьому тренажера ви абсолютно нічим не обмежені: ні погодою, ні транспортом, ні часом. Все, що потрібно, — тільки палке бажання і непохитне прагнення стати краще.
Купити велотренажер магнітний Hop-Sport Hop-Sport HS-2050H Sonic — означає придбати дійсно якісний продукт за дуже хорошою ціною. Пристрій володіє досить великим функціоналом, завдяки якому ваші домашні тренування перетворяться в захоплюючий спортмарафон. Збираючись замовити магнітний велотренажер від Hop-Sport, будьте впевнені у своїй майбутній покупці на всі сто відсотків, оскільки виробник на кожний свій продукт надає всі необхідні сертифікати і обов'язкову гарантію обслуговування на цілих 24 місяці.
Основні характеристики:
Дані тренувального комп'ютера:
Велотренажер Hop-Sport HS-2050H Sonic оснащений сучасним тренувальним комп'ютером, який відображає дані таких основних показників, як час тренування, пройдена відстань, швидкість, кількість спалених калорій і актуальний пульс користувача. Консоль володіє сенсорним LED дисплеєм з неймовірно простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Ергономічна конструкціяТренажер має надзвичайно міцною і стійкою конструкцією, яка гарантує вам не тільки безпеку під час тренувань, але і надійність використання протягом тривалого часу.
Компактні габарити пристрою (95/49/127 см) роблять його неймовірно зручним і простим у використанні, переміщенні та зберіганні, оскільки з такими зовнішніми параметрами обладнання займає мінімум місця і зовсім не захаращує його. Ця модель ідеально підійде навіть для самої мініатюрної квартири.
Зручне управління навантаженнямВертикальний велотренажер моделі Hop-Sport HS-2050H Sonic від Hop-Sport обладнаний спеціальною системою, яка дозволяє користувачеві самостійно змінювати рівень навантаження залежно від своїх фізичних можливостей. Відрегулювати її можна за допомогою особливої регулюючої ручки, розташованої на центральній рульової колоні, на якому з 8 доступних рівнів. Зазначимо, що змінити навантаження можна навіть під час тренування — ніяких зупинок тренажера, просто налаштуйте регулятор на потрібний рівень і продовжуйте займатися вже в більш комфортному режимі.
Датчики пульсуТренажер обладнаний сучасними датчиками пульсу, які надають спортсмену можливість не тільки вимірювати своє поточне серцебиття, але і ретельно відслідковувати будь-які зміни в ньому протягом кожного тренування. Сенсорні датчики, розташовані на обох сторонах керма, дуже прості у використанні — потрібно лише покласти на них руки і почекати буквально пару секунд. За цей період пристрій вважає ваш пульс і відразу ж відображає його на дисплеї.
Вертикальна регулювання сидінняЗавдяки функції регулювання висоти сидіння з вертикалі в діапазоні від 65 до 80 см велотренажер легко можна налаштувати під зростання будь-якого користувача. Зробити це досить-таки просто: вам лише потрібно відкрутити спеціальну ручку, розташовану в нижній частині основної рами обладнання, встановити відповідну висоту і закрутити ручку назад.
Горизонтальна регулювання сидінняВелотренажер Hop-Sport HS-2050H Sonic обладает функцией регулирования сиденья по горизонтали, которая позволит вам при необходимости менять расстояние между сиденьем и рулем в диапазоне от 0 до 7,5 см. Сделать это можно с помощью особой ручки, расположенной прямо под сиденьем тренажера — всего несколько секунд и парочка несложных движений, и вы уже тренируетесь с абсолютным комфортом.
Регулировка угла наклона руляПриобретая тренажер модели Hop-Sport HS-2050H Sonic, вы можете быть полностью уверенными в комфорте будущих тренировок, поскольку даже руль этого устройства можно настроить так, как вам будет удобно. Для этого просто поверните регулятор, расположенный на внешней стороне руля, и зафиксируйте руль в нужном положении.
Надежная система маховикаТренажер обладает прочным маховиком с системой магнитной нагрузки весом в 7 кг, которые гарантируют пользователю действительно эффективные тренировки, но со средним уровнем нагрузки. Также эта система обеспечивает тренажеру бесшумную работу, так что ваши занятия уж точно не никому будут мешать.
Нескользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировки важна! При тренировке на этом велосипеде не нужно беспокоиться о том, что ноги соскользнут с педалей. Они покрыты нескользящим материалом и оснащены фиксирующими ремнями - независимо от интенсивности упражнения ваши ноги всегда будут на месте.
Транспортировочные роликиПосле тренировки можно не беспокоиться о том, что ваша гостиная будет напоминать спортзал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко переместить велосипед в другое место.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20.5 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 95x49x127 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі, кута нахилу керма |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |